Autorizovaný prodej a pronájem čtyřkolek a motocyklů CFMOTO a Kayo

Na všechny stroje CFMOTO nyní poskytujeme záruku 5 let.

1. ročník závodu čtyřkolek - Horejsek Cup

Podzim na Babinách patřil čtyřkolkám

S příchodem podzimu, jsme ve spolupráci s příznivci offroadového sportu ve sdružení WILD HOGS BABINY, pořádali první závod čtyřkolek - Horejsek Cup.

Do závodu se přihlásilo několik odvážlivců a nutno podotknout, že do jízdy vložili vše, i když šlo především o zábavu, nežli o vavříny. Počáteční ostych některých jednotlivců, zkusit mnohdy nepoznané, překonala touha poprat se s připravenou tratí a okusit dovednosti stroje a schopnosti jezdce. Nebyl by to závod, aby neměl své vítěze a my ještě jednou gratulujeme nejen těm nejlepším, ale opravdu všem závodníkům. Diváci si také přišli na své a nejedna kapka bláta na oděvu návštěvníků ukazovala na zájem vidět každý detail závodu. Na své si přišli i ti nejmenší, a půjčovna dětských čtyřkolek značky Kayo, neměla o zájemce nouzi. Celý stánek CFMOTO tak o víkendu zaznamenal značný zájem jak o nabízené čtyřkolky, tak i o motocykly.

V krátkém videu se můžete podívat na atmosféru našeho prvního podzimního offroad víkendu a současně se tak můžete naladit na již chystanou jarní akci, kdy opět připravíme trať pro závod čtyřkolek.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: +420 731 694 530, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.