Autorizovaný prodej a pronájem čtyřkolek a motocyklů CFMOTO a Kayo

Na všechny stroje CFMOTO nyní poskytujeme záruku 5 let.

Offroad cup 17. - Babiny u Tašova

BABINY 2022 - trialové závody

Všechny Vás zveme na jedinečnou akci
Babiny 2022 - 24.09.2022 - 25.09.2022

Společnost Moto Horejsek si při této příležitosti pro Vás připravila stánek s vystavenými čtyřkolkami CFMOTO a Kayo. Pro nejmenší návštěvníky zde bude připravený okruh, na kterém si budou moci vyzkoušet dětské čtyřkolky Kayo.

Pro velké majitele čtyřkolek, bude připraven technický okruh, kde si mohou vyzkoušet, jak se jim daří ovládat svůj stroj. Sobotní závod jednotlivců „HOREJSEK CUP“ bude zahájen v 11 hodin a ukončen v 15 hodin. Vyhlášení výsledků bude následovat v cca 16 hodin.

Do závodu se lze přihlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo přímo na místě (počet startujících je omezen). Startovné do závodu se platí při vjezdu do areálu a činí 300 Kč za čtyřkolku a osobu. Čtyřkolky značky CFMOTO mají startovné ZDARMA.

Těšíme se na setkání se všemi návštěvníky v našem stánku GH - CFMOTO.

Samozřejmostí je bohatý doprovodný program.

Více informací o akci BABINY 2022 naleznete na Wild Hogs Babiny - Off road Ústí na Labem nebo na Facebooku WILD HOGS Babiny.

Plakát ke stažení


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: +420 731 694 530, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.