Autorizovaný prodej a pronájem čtyřkolek a motocyklů CFMOTO a Kayo

Na všechny stroje CFMOTO nyní poskytujeme záruku 5 let.

CFMOTO GLADIATOR Z1000 Sport

Tento model již není v nabídce, podívejte se na aktuální modely.

CFMOTO Gladiator Z1000 Sport
CFMOTO Gladiator Z1000 Sport
CFMOTO Gladiator Z1000 Sport
CFMOTO Gladiator Z1000 Sport
previous arrow
next arrow

Cena modelu
Využijte nabídku - Úvěr

Podrobné informace o modelu

CFMOTO GLADIATOR Z1000 Sport

 • Záruka 5 let nebo 10 000 km.
 • Nejmodernější V-Twin motor.
 • Agresivní design.
 • Podvozek s vyšší odolností.
 • Ergonomický interiér.
 • Nitrogenové tlumiče.
 • Komfortní ovládání.
 • LED osvětlení.
 • Dvojitá koncovka výfuku.
 • Naviják o síle 3500lb.
 • Variator CVTech.
 • Posilovač řízení EPS.
 • Barevné varianty: šedá, červená

Bugina ohromující svým designem

Bugina ohromující svým designem, pohodlím a technickými prvky, které jsou na špičce dění v tomto segmentu. Síla a sebevědomí jsou základními prvky stavebnice Sport-ky. Konstrukčně je stavěna do extrémních podmínek a míra jejího využití v extrémně-sportovním prostředí se plynule prolíná s pracovním i hobby životem. Díky korbě, tato pracovní bugina, nepozná pracovní odvětví, ve kterém by nedokázala pomoci.

Nejmodernější V-Twin motor vhání do bugyny agresivní výkon vstřikováním BOSCH. V tomto případě platí, že dostáváte ostrý výkon bez ohledu na nadmořskou výšku či teplotní podmínky. Celkový profil linií nesou agresivní prvky závodního stroje kombinované s křivkami futurismu. Závěsy kol vpředu i vzadu byly zesíleny a upraveny pro potřeby lepší adaptace se terénu, a tím spojenou vyšší průchodností a co nejvyšší mírou bezpečnosti. Nové 4-prvkové zavěšení zadních kol se zdvihem pružení 395 mm a upravené přední zavěšení kol se zdvihem pružení 340 mm jsou skvělým partnerem pro posádku i v tom nejtěžším terénu.

Pohodlný interiér vč. bezepčnostních prvků spolujezdce. Sedadlo řidiče má posun 96 mm a volant má nastavení až 110 mm. Barevný palubní přístroj typu TFT podporuje Bluetooth konektivitu a tím i ovládání chytrého telefonu. Prudce padající přední kapotáž umožňuje nerušený výhled dopředu. Unikátně tvarovaná LED světla vpředu vyzařují o 80 % více jasu než halogenová světla. Jako jediný stroj z produkce CFMOTO využívá dvojitou soustavu koncovek výfukového potrubí. Zjednodušilo to ladění motoru a zároveň stroj dostává sportovnější vzhled. Vybavte se také navijákem o síle 3500 lb k samovyproštění z těžkého terénu. Bezspojkový variator nejnovější generace CVTech efektivně využívá točivý moment pro přesnou akceleraci. Elektronický posilovač řízení je nastaven na přesné ovládání kol jak ve vysoké, tak i nízké rychlosti.

Profesionální servis, rozsáhlý sklad náhradních dílů a technickou podporu Vám zajistí Moto Horejsek.

*5 let záruka platí při nákupu strojů CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR, pro koncového zákazníka, prvního majitele, který není podnikatelem. Týká se všech modelů z aktuální nabídky strojů CFMOTO oficiálního dovozce Journeyman CZ s.r.o.

Technické informace

Specifikace
Motor: 4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC
Vrtání x zdvih: 91 mm x 74 mm x 2
Převodovka: Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)
Odpružení P / Z Nezávislé nitrogénové, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena / Vlečená ocelová ramena
Brzdy: Kotoučové hydraulické
Nádrž: 36,5 l
Suchá hmotnost: 610 kg
Rozměry
Délka: 3 185 mm
Šířka: 1 565 mm
Výška: 1 820 mm
Rozvor: 2 285 mm
Ostatní
Přední pneu: 27×9-14
Zadní pneu: 27×11-14
Recyklační příspěvek: 251 CZK

Pepa Sršeň testuje CFMOTO GLADIATOR Z1000 Sport

CFMOTO GLADIATOR Z1000 Sport - test QUAD

Aktuální ceníky a katalogy

 

Orientační výpočet splátek

Veškeré údaje obsažené v těchto kalukalcích mají pouze informativní charakter. Od data uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.